Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka, ul. Brzozowa

Brzozowa, Nowy Dwór Wejherowski, pomorskie

  • 160 000 zł
  • 817 m²
  • 195,84 zł/m²

Zdjęcie

Alicja Stuchlik

Skontaktuj się

Działka, ul. Brzozowa

Brzozowa, Nowy Dwór Wejherowski, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

160 000 zł

817 m²

195,84 zł/m²

Działka, ul. Brzozowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

160 000 zł 817 m² 195,84 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 160 000 zł (195,84 zł/m²)
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Działka: 817 m²
  •   z dojazdem, działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy do zaoferowania dwie działki leżące obok siebie 817 m2 i 816 m2 w cenie każda po 160 000 zł.
Działki są płaskie, dobrze naświetlone. Wjazd od południowego wschodu. Woda w drodze przy działkach.
Droga dojazdowa do działek gminna asfaltowa i częściowo utwardzona.
Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego z zabudową mieszkaniową- MN. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. (...)

Agent

Alicja Stuchlik

530 523...

530 523 184

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Alicja Stuchlik

530 523...

530 523 184

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy