Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Letniskowa

Letniskowa, Nowy Dwór Wejherowski, pomorskie

  • 375 000 zł
  • 2 000 m²
  • 187,50 zł/m²

Zdjęcie

Obrotni Nierucho...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Letniskowa

Letniskowa, Nowy Dwór Wejherowski, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

375 000 zł

2 000 m²

187,50 zł/m²

Działka budowlana, ul. Letniskowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

375 000 zł 2 000 m² 187,50 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 375 000 zł (187,50 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 2 000 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka 2000m2 przy ulicy Letniskowej w Nowym Dworze Wejherowskim.

Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MN,U - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług.

NUMER DZIAŁKI 71/51

Link do uchwały

Na działce szambo bezodpływowe, woda miejska, prąd w drodze. Działka ogrodzona. (...)

Agent

Obrotni Nieruchomości

697 132...

697 132 532

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Obrotni Nieruchomości

697 132...

697 132 532

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości