Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Nowy Dwór Wejherowski - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

375 000 zł2 000 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 2000m2 przy ulicy Letniskowej w Nowym Dworze Wejherowskim. Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem mn,U - Tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż działka inwestycjna doskonała dla delewelopera pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Twoja enklawa spokoju gotowy biznes lub prywatny raj W sercu lasu Marzysz o miejscu, gdzie czas zwalnia, a jedynym sąsiadem jest dojrzały, szumiący las? Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł70 m² 8 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Oferta na wyłączność biura nieruchomości mio casa Na sprzedaż domek rekreacyjny o powierzchni 70 m , usytuowany na przestronnej działce 1351 m w spokojnej miejscowości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

569 000 zł70 m² 8 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości mio casa! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 70 m , położony na dużej i ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł451 m² 286,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 128,32 m2. Projekt domu Rutwica 2 L-6631 (w ofercie zostały wprowadzone zmiany projektowe - powiększona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł128,69 m² 7 382,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Komfortowy dom W cichej okolicy blisko natury 128,69 m | duża działka | ogród 400 m | taras 20 m | garaż ***** opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 431 m² 104,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 3431 m Z prywatnym lasem - nowy dwór wejherowski Idealna pod zabudowę jednorodzinną lub działalność agroturystyczną. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 404 m² 195,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Nowym Dworze Wejherowski, przy drodze wojewódzkiej 218, polecamy! Marzysz o domu z lokalem usługowym np. własnym gabinetem kosmetycznym, lub chcesz zainwestować w dom.

Szczegóły ogłoszenia

351 600 zł14 064 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1,4 ha Z prywatnym lasem - nowy dwór wejherowski Możliwość 4 podobnych, sąsiednich działek. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14064 m , położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł103,25 m² 7 263,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej | kameralna okolica Bliskość natury | Wysoki standard wykonania | Elegancka bryła | Kameralna okolica | Garaż Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

299 000 zł1 911 m² 156,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy dla Państwa w ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1911 m w miejscowości Zbychowo! To idealne miejsce dla osób planujących budowę domu w cichej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Marzysz o domu, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

650 000 zł11 514 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

225 000 zł1 368 m² 164,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1368 m , położona w urokliwej miejscowości Zbychowo, w gminie Wejherowo, powiat wejherowski. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

999 000 zł6 416 m² 155,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową i zabudowę usługowo-rekreacyjną Położona jest przy lesie i jeziorze Wyspowo w miejscowości Zbychowo - 20 km od Gdyni. Dojazd drogą polną utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

4 500 000 zł9 200 m² 489,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka nr ew. 4/54 o powierzchni 9 200 m , położona przy ul. Długiej w miejscowości Bieszkowice, stanowi wyjątkową ofertę inwestycyjną z bezpośrednim dostępem do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

349 000 zł4 977 m² 70,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka leśna z linią brzegową jeziora - Bieszkowice (gm. Wejherowo) Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni ok. 0,5 ha, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

525 000 zł26 900 m² 19,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśno-rolna w Bieszkowicach gm. Wejherowo. Bieszkowice wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

245 000 zł1 385 m² 176,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1385m2 położona w Bieszkowicach w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +3 km

299 000 zł1 550 m² 192,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w sąsiedztwie lasu, w cichej okolicy? Na sprzedaż działka o pow. 1550 m2 położona w Sopieszynie, w powiecie wejherowskim, gmina Wejherowo, na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowy Dwór Wejherowski +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

254 880 zł1 416 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - zabudowa mieszkaniowa. Wkoło lasy i zabudowa jednorodzinna. Działka w Nowym Dworze Wejherowskim, zlokalizowana zaledwie ok.500 m od drogi wojewódzkiej nr 218 (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

160 000 zł817 m² 195,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy do zaoferowania dwie działki leżące obok siebie 817 m2 i 816 m2 w cenie każda po 160 000 zł. Działki są płaskie, dobrze naświetlone. Wjazd od południowego wschodu. Woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Abrahama

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

1 240 000 zł7 600 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

750 000 zł103 m² 7 263,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

1 599 000 zł175 m² 9 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Na sprzedaż dom w Nowym Dworze Wejherowskim Wyłącznie w dk estate charakterystyka budynku głównego: dom wybudowany i oddany do użytkowania w 2021 roku. Bryła zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Heyke

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

279 435 zł1 433 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchnia 1433 m2, położona w Nowym Dworze Wejherowskim. Lokalizacja Działka znajdują się w odległości 9 kilometrów od Wejherowa i 11 od Redy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rekreacyjna

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

360 000 zł3 431 m² 104,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prywatny Las, 3431 m Możliwości Inwestycyjna Perła w Nowym Dworze Wejherowskim Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3431 m , która łączy w sobie potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Dwór Wejherowski

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

 

 

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

309 660 zł1 588 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchnia 1588 m2, położona w Nowym Dworze Wejherowskim. Lokalizacja Działka znajdują się w odległości 9 kilometrów od Wejherowa i 11 od Redy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

1 599 000 zł175 m² 9 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Oferta tylko w Mio Casa! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, w Nowym Dworze Wejherowskim charakterystyka budynku głównego: dom wybudowany i oddany do użytkowania w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawłowskiego

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

569 000 zł99 m² 5 742,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż: nowoczesny Dom w Zabudowie Bliźniaczej Nowy Dwór Wejherowski - Komfort, ekologia i Bliskość Natury Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wejherowska

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

285 000 zł1 095 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w centrum miejscowości - 90 m od drogi wojewódzkiej - ul. Wejherowskiej i przystanku autobusowego. Atrakcyjna lokalizacja, spokojne otoczenie oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

725 000 zł5 232 m² 138,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka, która została podzielona na 4 działki wraz z drogą wewnętrzną o powierzchni: 5232 m2! Lokalizacja: - województwo: pomorskie - powiat: wejherowski - gmina:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

216 000 zł1 166 m² 185,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Nowym Dworze Wejherowskim, zlokalizowana zaledwie ok.500 m od drogi wojewódzkiej nr 218 (ul.Wejherowska) łączącej Krokową z Gdańskiem Osową. 10 min autem do centrum Wejherowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rekreacyjna

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

2 500 000 zł38 000 m² 65,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Leśna Karczma - wyjątkowy kompleks eventowo-rekreacyjny na sprzedaż! Nowy Dwór Wejherowski Na sprzedaż niezwykła nieruchomość komercyjna - całoroczny obiekt gastronomiczno-eventowy z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rekreacyjna

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

3 550 000 zł51 179 m² 69,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Leśna Karczma - gotowy kompleks wypoczynkowo-eventowy z ogromnym potencjałem! Nowy Dwór Wejherowski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna - całoroczny obiekt z gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dwór Wejherowski

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

509 000 zł70 m² 7 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 351 m²